Misschien wel de gezelligste bridgeclub van Schiedam......

Clubinformatie

Clubavond: Maandag

 

Aanvangstijd:  19:30

 

Speellocatie:   

Wijkcentrum De Erker
Jan van Avennestaat 32
3117PR Schiedam

 

Clubinformatie:

Secretaris Schiedam '59

010-2470568

secretariaat@schiedam59.nl

 

Afmelden voor de
competitieavond:

maandag vóór 17:00 uur

via de Clubtelefoon:
06-25313256

of per e-mail:
schiedam59@gmail.com

 

Bankrelatie:

NL28 INGB 0003 5390 46

t.n.v. Bridgeclub Schiedam '59

te Schiedam

Wachtlijst Historische Bridgetocht Schiedam 2018

 

Als het aantal aanmeldingen het maximum heeft bereikt worden nieuwe aanmeldingen voor de 14e Historische Bridgetocht op de wachtlijst gezet.

 

Zodra er door annulering een plek vrijkomt, zal de eerstvolgende van de wachtlijst worden benaderd om deze plek op te vullen.

 

Gebaseerd op de ervaringen van vorige jaren maken de eerste 15-25 paren een grote kans op deelname, ook voor de daarop volgende groep is deelname zeker niet uitgesloten.

 

Bent u beschikbaar als reserverpaar (u kunt op de dag van de Bridgetocht tussen 09.45 en 10.00 worden gebeld om mee te doen), geef dit dan even door aan het aanmeldbureau. Dit heeft geen invloed op uw positie op de wachtlijst.

 

Wilt u zich van de wachlijst laten verwijderen? Stuur dan even een e-mail naar het aanmeldbureau.

 

Wachtlijst deelname Historische Bridgetocht   (stand per 19 augustus)
               
Positie Naam Naam partner Woonplaats Korte route Beginnerslijn
1 Lenie Heesemans    Carla Heesbeen   Vlaardingen   Nee  Nee
2 Yvonne van de Kamp   Ank de Klerk   Maasland Nee Nee
3 Ger van den Bosch   Richard van Tricht   Vlaardingen Nee Nee
4 Willen Both   Irene Both   Schiedam Nee Nee
5 W.G. Visser   Jacqueline Walsteijn   Leidschendam Nee Nee
6 Inge van Rossum   Verry van Rossum   Ochten Nee Nee
7 Jaap Rusch   Maarten van der Plas   Capelle a/d IJssel Nee Nee
8 Evelyn van der Knaap     Joke Hogeboom    Schiedam Nee Nee
9 Marianne Blieck   Bas Verdoorn   Maassluis Ja Nee
10 Jost Zethof    Loes Brouwer    Santpoort   Nee  Nee
11 Loes van der Linde   Wil van Katwijk   Nieuwerkerka/d IJssel Nee Nee
12 Barbera Fontijn   Andrea den Bleke     Nee Nee
13 Ini Eygendaal   Stien Gillhaus     Nee Nee
14 Marion Wessel   Armand Vossenaar   Capelle a/d IJssel  Nee Ja
15 Riet de Kort    Nel Mulder     Ja Nee
16 Anneke Bottemanne   Corrie Vredebregt     Nee Nee
17 Ans ter Braak   Aukje Breeman   Vlaardingen Ja Nee
18 Liesbeth van Vliet   Diny de Ridder     Nee Nee
19 Ria van Beurden    Joreen Willemse    Schiedam  Nee Nee
20 Ineke Kriesch   Margret Breugem   Schiedam Nee Nee
21 Nel Zonneveld   Marees von Hinke Kessler     Nee Nee
22 Hans Persoon    Ursula Persoon    Rotterdam Nee Nee
23 Anneke van Oosten   Hetwig van der Meer   Zoetermeer Nee Nee
24 Pau Tchang    Richard Schouten    Barendrecht Nee Nee
25 Anet Westera   Noor Vallianatos   Rotterdam Nee Nee
26 Ellen Kaptein    Jos de Geus   Berkel en Rodenrijs Nee Nee
27 Ria Weglau   Treesje Hulst   Heemstede Nee Nee
28 Joke vd Ark Aartse   Nel Vos   Dordrecht Nee Nee